TASARIM


Her şey hayal etmekle başlar...
Öztürk Klimada imalat sürecinin başlangıç noktası hayal etmekten geçer. Hayal ederiz, istişare eder ve onu hedef haline getiririz ardından ise hayalini kurduğumuz ürünü somutlaştırmak için ilk adımı atar ve tasarlarız.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm kabin klimalarının başlangıç noktası burasıdır. Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübeyi kullanıcı geri bildirimleri ve teknolojiyle harmanlayarak müşterilerimizin hizmetine sunmadan önce bu aşamada şekillendiririz.

AR-GE ve PROTOTİP


Üretim sürecimizdeki ikinci aşama AR-GE ve Prototip aşamasıdır. Tasarımı tamamlanan ürünümüz için geliştirmeler bu aşamada gerçekleştirilir. Bu aşama kendi başıma bir iş süreci olmasıyla birlikte kendinden önceki tasarım aşamasının da bir nevi sağlamasıdır.

Öztürk Klima imzası taşıyan tüm traktör, biçerdöver, kamyon ve iş makinesi klimaları bu, aşamada müşteri ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilir. Araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucunda ise ürünün prototipi hazırlanır.

İMALAT


İlk iki aşamayı başarıyla geçmiş olan klimamızın üretimi için alt yapı çalışmaları tamamlanmış demektir.

Farklı marka ve model traktör, kamyon, biçerdöver ve iş makinesi için ürettiğimiz klimaların gerek imalatını kendimizin gerçekleştirdiği parçaları gerekse dışarıdan temin ettiğimiz parçaları usta ellerde sorunsuz çalışan bir klima haline bu aşamada gelir.

KALİTE KONTROL


Üretim sürecimizin dördüncü aşamasını oluşturan kalite kontrol aşaması en önemli aşamadır. Bu aşamada yapılan testlerden geçer not alamayan hiç bir ürün Öztürk Klima ve New Dizayn markası taşıyamaz.

Farklı iklim ve ortam koşulları altında gerçekleştirilen testlerde klimalarımızın hem soğutma hem de ısıtma kapasiteleri test edilir. Tüm testlerden başarıyla geçen ürünün üzerine kalite kontrol edildiğine dair etiket yapıştırılır.

SEVKİYAT


Bir hayal ile başlayan klima serüvenimiz sırasıyla tüm aşamaları geçtikten sonra sevkiyat aşamasına gelir. Türkiye'nin ve dünyanın her yerine klima gönderebilme kapasitesine sahip olan firmamız yurt içinde montaj hizmeti de vermektedir.

Önceki aşamalarda dikkat edilen kalite standartlarına sevkiyat aşamasında da azami dikkat edilir ve ürün taşıma esnasında herhangi bir zarara uğramasın diye düzgün bir biçimde ambalajlanır. Teslim aldığınız Öztürk Klima setini teslim aldığınızda ilk siz açarsınız.