Kurumsal

Kabin Klima, Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Hakkımızda


Traktör, biçerdöver, kamyon ve iş makinesi klimaları imalat, satış, montaj ve satış sonrası hizmetleri alanında faaliyet gösteren Öztürk Klima, kurulduğu günden bugüne önce güven ve müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden çalışmaya devam etmektedir.
Her geçen gün biraz daha büyümesinin ve gelişmesinin temelinde yatan asıl etken de bu güven ve müşteri memnuniyeti ilkesidir.

Sahip olduğu teknolojik ekipman ve yetişmiş insan kaynağıyla kabin kliması imalatında Türkiye'nin önde gelen markalarından biri olma yolunda yolunda ilerleyen firmamız, bütün traktör, biçerdöver, vinç, çekici, kamyon ve iş makinalarının klima sistemlerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu günden beri AR-GE ve inovasyonun öneminin bilinciyle çalışan firmamız, son olarak yerli üretim elektrikli klima (park kliması) imalatını gerçekleştirmiştir.


Kurduğu ulusal ve uluslararası bağlantılar aracılığıyla hem ham madde ihtiyacını karşılayan hem de yurt dışına montajı yapılmış ürün gönderme kapasitesine sahip olan Öztürk Klima, sahip olduğu bu ağı da geliştirmeye devam etmektedir.

Montaja hazır set klimaların yanı sıra klima kompresör, radyatör ve benzeri diğer yedek parçaların da satışını gerçekleştiren firmamız, sektöründe aranılan marka olma vizyonuyla çalışmalarına devam etmektedir.

MisyonumuzKabin klimaları imalatı alanında yüksek kalitede üretim yapmak, istihdam sağlamak ve yerli üretim ile ülkemize katma değer sağlamak.

VizyonumuzUluslararası arenada tanınan, dünya standartlarında üretim yapan, yenilikçi, çağdaş, güvenilir ve örnek alınan bir marka olmak.

DeğerlerimizYeniliklere ve sürekli gelişime açık olmak, takım ruhuna uygun davranmak ve tüketici haklarına her zaman saygılı olmak temel değerlerimizdir.

Kilometre Taşlarımız


 • 1940

  STRUCTURE WAS FOUNDED

  STRUCTURE WAS FOUNDED

  The begin of a great adventure

  Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

 • 1948

  STRUCTURE IS GROWING

  STRUCTURE IS GROWING

  Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

 • 2002

  BECOME THE LEADING

  BECOME THE LEADING

  Structure of graph

  Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

 • 2016

  WE ARE LEADER

  LEADER IN CONSTRUCTION INDUSTRY

  The original goal

  Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.